Dworzec Iława Główna  
Tablica odjazdów obowiązuje od 09.12.07 - 13.12.08
Godz.  Pociąg Przyjazd do
00:18  P 53508 Rzeszów 
Iława Główna 00:18 - Działdowo 01:00 - Mława 01:15 - Ciechanów 01:37 • Nasielsk 02:04 - Warszawa Wschodnia 03:15 - Dęblin 05:12 - Puławy Miasto 05:34 - Lublin 06:17 - Rzeszów 10:59 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie 
01:12 P 18501 Kołobrzeg 
Iława Główna 01:12 - Malbork 01:59 - Tczew 02:16 - Gdańsk Główny 02:46 • Gdańsk Wrzeszcz 02:53 - Gdańsk Oliwa 02:58 - Sopot 03:04 - Gdynia Główna 03:16 - Wejherowo 03:49 - Kołobrzeg 08:05
01:21  P 82500 Lublin 
Iława Główna 01:21 - Działdowo 02:03 - Ciechanów 02:37 - Pilawa 04:57 - Dęblin 05:35 - Puławy Miasto 05:59 - Nałęczów 06:18 - Lublin 06:39
01:38  P 53502

P 83202*

Kraków Płaszów 
Iława Główna 01:38 - Działdowo 02:20 - Mława 02:35 - Ciechanów 02:57 • Warszawa Wschodnia 04:40 - Warszawa Centralna 04:50 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Radom 06:58 - Kraków Główny 10:45 - Kraków Płaszów 11:03 

*w okresie, 1. Sty do 13. Gru 2008; oprócz 21. Cze do 30. Sie

02:37
P 35503
Hel 
Iława Główna 02:37 - Prabuty 03:00 - Malbork 03:27 - Tczew 03:46 • Gdańsk Główny 04:18 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 - Gdynia Główna 04:48 - Hel 07:20 
w okresie, 20. Cze do 29. Sie  
02:37 P 38203 Kołobrzeg 
Iława Główna 02:37 - Prabuty 03:00 - Malbork 03:27 - Tczew 03:46 • Gdańsk Główny 04:18 - Gdańsk Wrzeszcz 04:25 - Gdańsk Oliwa 04:31 - Sopot 04:37 - Gdynia Główna 04:48 - Kołobrzeg 08:59 
w okresie, 1. Sty do 31. Mar  - 1. Kwi do 13. Gru 2008; oprócz 20. Cze do 29. Sie 
02:43 P 38203 Kołobrzeg 
Iława Główna 02:43 - Prabuty 03:05 - Malbork 03:30 - Tczew 03:47 • Gdańsk Główny 04:17 - Gdańsk Wrzeszcz 04:24 - Gdańsk Oliwa 04:30 - Sopot 04:36 - Gdynia Główna 04:47 - Kołobrzeg 08:59 
w okresie, 23. do 31. Gru 
03:05 P 28501 Kołobrzeg 
Iława Główna 03:05 - Malbork 03:53 - Tczew 04:12 - Gdańsk Główny 04:43 • Gdańsk Wrzeszcz 04:50 - Gdańsk Oliwa 04:55 - Sopot 05:01 - Gdynia Główna 05:13 - Wejherowo 05:42 - Kołobrzeg 08:59 
w okresie, 20. Cze do 29. Sie 
04:09 P 81500 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 04:09 - Działdowo 04:48 - Mława 05:02 - Ciechanów 05:23 - Nasielsk 05:48 - Legionowo 06:38 - Warszawa Wschodnia 07:12 - Warszawa Centralna 07:28 - Warszawa Zachodnia 07:37 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie 
04:16 P 51510 Łódź Kaliska 
Iława Główna 04:16 - Jabłonowo Pomorskie 04:53 - Toruń Wschodni 05:43 - Toruń Miasto 05:47 • Toruń Główny 05:53 - Aleksandrów Kujawski 06:29 - Włocławek 06:53 - Kutno 07:33 - Zgierz 09:09 - Łódź Kaliska 09:25 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie
04:47 P 35509 Hel 
Iława Główna 04:47 - Malbork 05:33 - Tczew 05:50 - Gdańsk Główny 06:26 • Gdańsk Wrzeszcz 06:33 - Gdańsk Oliwa 06:37 - Sopot 06:42 - Gdynia Główna 06:53 - Gdynia Chylonia 07:21 - Hel 09:50 
w okresie, 20. Cze do 29. Sie
04:52 P 65501 Ełk 
Iława Główna 04:52 - Ostróda 05:14 - Stare Jabłonki 05:22 - Olsztyn Zach. 05:43 • Olsztyn Główny 05:48 - Czerwonka 06:15 - Korsze 06:42 - Kętrzyn 07:17 - Giżycko 07:51 - Ełk 08:51 
w okresie, 20. Cze do 29. Sie
05:10 P 35501  Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 05:10 - Malbork 05:56 - Tczew 06:16 - Gdańsk Główny 06:50 - Gdańsk Wrzeszcz 06:58 - Gdańsk Oliwa 07:03 - Sopot 07:08 - Gdynia Główna 07:20 
w okresie, - sprawdź 
05:15 7021  Olsztyn Główny 
Iława Główna 05:15 - Rudzienice Suskie 05:22 - Pikus 05:27 - Samborowo 05:32 • Ostróda 05:40 - Stare Jabłonki 05:50 - Biesal 05:56 - Unieszewo 06:03 - Naterki 06:08 - Olsztyn Główny 06:20 
codziennie 
05:20 60331 Malbork 
Iława Główna 05:20 - Iława Miasto 05:23 - Ząbrowo 05:29 - Redaki 05:35 • Susz 05:41 - Prabuty 05:49 - Gdakowo 05:55 - Mikołajki Pomorskie 05:59 - Mleczewo 06:06 - Malbork 06:23 
codziennie 
05:22 60222 Działdowo 
Iława Główna 05:22 - Smolniki 05:27 - Rakowice 05:33 - Zajączkowo Lubawskie 05:38 • Montowo 05:44 - Hartowiec 05:49 - Jeglia 05:52 - Rybno Pomorskie 05:56 - Tuczki 06:00 - Działdowo 06:22 
codziennie
05:39 P 70501 Olsztyn Główny 
Iława Główna 05:39 - Ostróda 06:00 - Stare Jabłonki 06:08 - Olsztyn Zach. 06:29 - Olsztyn Główny 06:33 
w okresie, sprawdź
05:50 P 45503 Ełk 
Iława Główna 05:50 - Ostróda 06:11 - Stare Jabłonki 06:20 - Olsztyn Zach. 06:41 • Olsztyn Główny 06:47 - Czerwonka 07:19 - Korsze 07:48 - Kętrzyn 08:26 - Giżycko 09:13 - Ełk 10:24 
w okresie, 20. Cze do 29. Sie
06:09 TLK 5210 Lublin 
Iława Główna 06:09 - Działdowo 06:46 - Ciechanów 07:17 - Warszawa Wschodnia 08:52 - Pilawa 10:08 - Dęblin 10:42 - Puławy Miasto 10:59 - Nałęczów 11:15 - Lublin 11:37
06:18 60233  Malbork 
Iława Główna 06:18 - Iława Miasto 06:21 - Ząbrowo 06:27 - Redaki 06:33 • Susz 06:39 - Prabuty 06:47 - Gdakowo 06:53 - Mikołajki Pomorskie 06:57 - Mleczewo 07:04 - Malbork 07:21 
06:19 60224 Działdowo 
Iława Główna 06:19 - Smolniki 06:24 - Rakowice 06:30 - Zajączkowo Lubawskie 06:35 • Montowo 06:41 - Hartowiec 06:46 - Jeglia 06:50 - Rybno Pomorskie 06:54 - Tuczki 06:58 - Działdowo 07:21 
06:21 7023 Olsztyn Główny 
Iława Główna 06:21 - Rudzienice Suskie 06:28 - Pikus 06:33 - Samborowo 06:38 • Ostróda 06:46 - Stare Jabłonki 06:56 - Biesal 07:02 - Unieszewo 07:09 - Naterki 07:14 - Olsztyn Główny 07:26 
07:18 P 56104 Wrocław Główny 
Iława Główna 07:18 - Jabłonowo Pomorskie 07:45 - Wąbrzeźno 08:03 - Kowalewo Pomorskie 08:17 • Toruń Główny 08:49 - Inowrocław 09:42 - Poznań Główny 11:25 - Leszno 12:31 - Wrocław Mikołajów 13:52 - Wrocław Główny 14:05 
w okresie, 1. Lut do 13. Gru 2008; oprócz 23. Mar 
07:47  30020 Toruń Główny 
Iława Główna 07:47 - Jamielnik 07:53 - Biskupiec Pomorski 08:00 - Lipinki 08:08 • Jabłonowo Pomorskie 08:27 - Wąbrzeźno 08:46 - Kowalewo Pomorskie 08:59 - Toruń Wschodni 09:24 - Toruń Miasto 09:27 - Toruń Główny 09:33 
codziennie 
07:47 70141 Olsztyn Główny 
Iława Główna 07:47 - Ostróda 08:08 - Stare Jabłonki 08:16 - Olsztyn Zach. 08:38 - Olsztyn Główny 08:42 
codziennie, oprócz 24. do 26. Gru, 31. Gru, 24. Mar, 2., 3. Maj, 16. Sie 
07:50 TLK35706 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 07:50 - Prabuty 08:09 - Malbork 08:34 - Tczew 09:04 - Gdańsk Główny 09:36 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05 
w okresie, 11. do 26. Sty Po, Pt, So; oprócz 21., 25. Sty
07:55 P 35513 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 07:55 - Malbork 08:43 - Tczew 09:04 - Gdańsk Główny 09:36 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:48 - Sopot 09:54 - Gdynia Główna 10:05 
w okresie, 22. Cze do 30. Sie 
08:01 EX 8114

EX 51414*

Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 08:01 - Działdowo 08:40 - Warszawa Wschodnia 10:53 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Zachodnia 11:14 
Po - So, oprócz 25., 26. Gru, 1. Sty, 24. Mar, 2., 23. Maj; także 2. Lis 

*Nd, oprócz 2. Lis; także 2., 23. Maj 

08:15 TLK35702 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 08:15 - Prabuty 08:36 - Malbork 09:01 - Tczew 09:19 - Gdańsk Główny 09:50 - Gdańsk Wrzeszcz 09:58 - Gdańsk Oliwa 10:03 - Sopot 10:09 - Gdynia Główna 10:20 
w okresie, 4. Sty do 13. Gru 2008; oprócz 8. Lut, 23. Mar 
08:20 30131 Olsztyn Główny 
Iława Główna 08:20 - Rudzienice Suskie 08:27 - Pikus 08:32 - Samborowo 08:37 • Ostróda 08:45 - Stare Jabłonki 08:55 - Biesal 09:01 - Unieszewo 09:08 - Naterki 09:13 - Olsztyn Główny 09:24 
w okresie, 26. Kwi do 5. Paź 
08:38  TLK35703 Gdynia Główna 
Iława Główna 08:38 - Prabuty 08:59 - Malbork 09:24 - Tczew 09:42 - Gdańsk Główny 10:12 - Gdańsk Wrzeszcz 10:20 - Gdańsk Oliwa 10:25 - Sopot 10:31 - Gdynia Główna 10:42 
w okresie, 23. Gru do 3. Sty; oprócz 24. Gru 
08:57 TLK 1515 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 08:57 - Prabuty 09:19 - Malbork 09:47 - Tczew 10:05 - Gdańsk Główny 10:36 - Gdańsk Wrzeszcz 10:44 - Gdańsk Oliwa 10:49 - Sopot 10:54 - Gdynia Główna 11:05 
w okresie, - sprawdź
08:57 TLK18415 Kołobrzeg 
Iława Główna 08:57 - Prabuty 09:19 - Malbork 09:47 - Tczew 10:05 • Gdańsk Główny 10:36 - Gdańsk Wrzeszcz 10:45 - Gdańsk Oliwa 10:50 - Sopot 10:54 - Gdynia Główna 11:05 - Kołobrzeg 14:46 
So, oprócz 21. Cze do 30. Sie; także 24., 31. Gru, 1., 22. Maj, 10. Lis 
09:01 IC 5302 Kraków Główny 
Iława Główna 09:01 - Warszawa Wschodnia 11:40 - Warszawa Centralna 11:55 - Kraków Główny 15:00 
codziennie 
09:25 70121 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 09:25 - Iława Miasto 09:28 - Susz 09:43 - Prabuty 09:51 • Tczew 10:37 - Gdańsk Główny 11:07 - Gdańsk Wrzeszcz 11:13 - Gdańsk Oliwa 11:17 - Sopot 11:22 - Gdynia Główna 11:33 
codziennie, oprócz 24., 25. Gru, 23. Mar, 3. Maj
09:27 P 56110 Wrocław Główny 
Iława Główna 09:27 - Działdowo 10:05 - Mława 10:18 - Ciechanów 10:40 • Warszawa Wschodnia 12:18 - Warszawa Centralna 12:30 - Warszawa Zachodnia 12:49 - Skierniewice 13:32 - Częstochowa Osobowa 15:27 - Wrocław Główny 18:35 
w okresie, 5. Sty do 13. Gru 2008; oprócz 23. Mar 
09:37 P 30101 Olsztyn Główny 
Iława Główna 09:37 - Ostróda 09:58 - Stare Jabłonki 10:06 - Olsztyn Zach. 10:26 - Olsztyn Główny 10:32 
w okresie, - sprawdź
09:44 P 30101 Olsztyn Główny 
Iława Główna 09:44 - Ostróda 10:05 - Stare Jabłonki 10:13 - Olsztyn Zach. 10:33 - Olsztyn Główny 10:37 
w okresie, 24. Gru do 28. Sty Po, So; także 2. Sty
09:51 IC 1501 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 09:51 - Malbork 10:35 - Tczew 10:52 - Gdańsk Główny 11:25 - Gdańsk Wrzeszcz 11:34 - Gdańsk Oliwa 11:39 - Sopot 11:44 - Gdynia Główna 11:57 
w okresie, 27. Sty do 13. Gru 2008 
10:01 EX 54410  Bielsko Biała Główna 
Iława Główna 10:01 - Działdowo 10:40 - Warszawa Wschodnia 12:45 - Warszawa Centralna 13:00 • Zawiercie 15:10 - Sosnowiec Główny 15:37 - Katowice 15:50 - Tychy 16:15 - Czechowice Dziedzice 16:44 - Bielsko Biała Główna 17:07 
So, oprócz 16. Sie; także 31. Gru, 1., 22. Maj, 15. Sie, 10. Lis 
10:24 30120 Bydgoszcz Główna 
Iława Główna 10:24 - Jamielnik 10:30 - Biskupiec Pomorski 10:38 - Lipinki 10:46 • Toruń Wschodni 12:05 - Toruń Miasto 12:08 - Toruń Główny 12:14 - Solec Kujawski 12:45 - Bydgoszcz Leśna 13:05 - Bydgoszcz Główna 13:11 
w okresie, 26. Kwi do 4. Paź Po - So; oprócz 1., 3., 22. Maj, 15. Sie
10:25 TLK 1515 Gdynia Główna 
Iława Główna 10:25 - Prabuty 10:45 - Malbork 11:08 - Tczew 11:25 - Gdańsk Główny 11:55 - Gdańsk Wrzeszcz 12:03 - Gdańsk Oliwa 12:08 - Sopot 12:13 - Gdynia Główna 12:24 
w okresie, 27. Gru, 2., 7., 14., 21. Sty 
11:01 EX 5310 Przemyśl Główny 
Iława Główna 11:01 - Działdowo 11:40 - Warszawa Wschodnia 13:45 - Warszawa Centralna 14:00 • Kraków Główny 17:00 - Kraków Płaszów 17:17 - Bochnia 17:44 - Tarnów 18:12 - Rzeszów 19:15 - Przemyśl Główny 20:38 
codziennie
11:28 KM 15531 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 11:28 - Prabuty 11:51 - Malbork 12:19 - Tczew 12:41 - Gdańsk Główny 13:06 - Gdańsk Wrzeszcz 13:11 - Gdańsk Oliwa 13:15 - Sopot 13:20 - Gdynia Główna 13:30 
w okresie, 7. Cze do 31. Sie; oprócz 9. do 13. Cze, 16. do 20. Cze 
11:50 30122 Bydgoszcz Główna 
Iława Główna 11:50 - Jamielnik 11:56 - Biskupiec Pomorski 12:04 - Lipinki 12:09 • Toruń Wschodni 13:19 - Toruń Miasto 13:22 - Toruń Główny 13:28 - Solec Kujawski 14:03 - Bydgoszcz Leśna 14:24 - Bydgoszcz Główna 14:29 
codziennie, 26. Kwi do 5. Paź 
11:56 IC 3500 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 11:56 - Malbork 12:40 - Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 14:00 
codziennie
11:59 30133 Olsztyn Główny 
Iława Główna 11:59 - Rudzienice Suskie 12:06 - Pikus 12:10 - Samborowo 12:15 • Ostróda 12:23 - Stare Jabłonki 12:32 - Biesal 12:38 - Unieszewo 12:45 - Naterki 12:50 - Olsztyn Główny 13:00 
w okresie, 26. Kwi do 5. Paź 
12:12 60335  Malbork 
Iława Główna 12:12 - Iława Miasto 12:15 - Ząbrowo 12:21 - Redaki 12:27 • Susz 12:33 - Prabuty 12:41 - Gdakowo 12:47 - Mikołajki Pomorskie 12:52 - Mleczewo 12:59 - Malbork 13:17 
codziennie  
12:30 60226 Działdowo 
Iława Główna 12:30 - Smolniki 12:35 - Rakowice 12:41 - Zajączkowo Lubawskie 12:46 • Montowo 12:52 - Hartowiec 12:57 - Jeglia 13:00 - Rybno Pomorskie 13:04 - Tuczki 13:08 - Działdowo 13:30 
codziennie 
12:50 EX 35414 Hel 
Iława Główna 12:50 - Malbork 13:35 - Gdańsk Główny 14:22 - Gdańsk Wrzeszcz 14:30 • Gdańsk Oliwa 14:35 - Sopot 14:40 - Gdynia Główna 14:52 - Puck 15:38 - Władysławowo 16:00 - Hel 17:00 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie So 
13:10 TLK 8116 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 13:10 - Działdowo 13:52 - Mława 14:06 - Ciechanów 14:27 - Legionowo 15:33 - Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:11 - Warszawa Zachodnia 16:39 
codziennie, oprócz 25. Gru, 23. Mar, 21. Cze do 1. Wrz 
13:10 TLK51416 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 13:10 - Działdowo 13:52 - Mława 14:06 - Ciechanów 14:27 - Legionowo 15:33 - Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Centralna 16:11 - Warszawa Zachodnia 16:39 
w okresie, 22. Cze do 31. Sie Nd 
13:30 7025 Olsztyn Główny
Iława Główna 13:30 - Rudzienice Suskie 13:37 - Pikus 13:42 - Samborowo 13:47 • Ostróda 13:55 - Stare Jabłonki 14:05 - Biesal 14:11 - Unieszewo 14:18 - Naterki 14:23 - Olsztyn Główny 14:35 
codziennie 
13:56 TLK 1817 Kołobrzeg 
Iława Główna 13:56 - Susz 14:11 - Prabuty 14:18 - Malbork 14:45 • Gdańsk Główny 15:31 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 - Gdynia Główna 16:00 - Kołobrzeg 19:39 
codziennie, oprócz 25. Gru, 23. Mar, 20. Cze do 31. Sie 
13:56 TLK15417 Gdynia Główna 
Iława Główna 13:56 - Susz 14:11 - Prabuty 14:18 - Malbork 14:45 • Tczew 15:03 - Gdańsk Główny 15:31 - Gdańsk Wrzeszcz 15:38 - Gdańsk Oliwa 15:43 - Sopot 15:48 - Gdynia Główna 16:00 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie So; oprócz 16. Sie; także 15. Sie
13:58 P 16116 Wrocław Główny 
Iława Główna 13:58 - Jabłonowo Pomorskie 14:35 - Wąbrzeźno 14:54 - Kowalewo Pomorskie 15:08 • Toruń Główny 15:40 - Inowrocław 16:24 - Poznań Główny 18:10 - Leszno 19:15 - Wrocław Mikołajów 20:36 - Wrocław Główny 20:50 
w okresie, 1. Lut do 13. Gru 2008 
13:58 P 16116  Wrocław Główny 
Iława Główna 13:58 - Jabłonowo Pomorskie 14:35 - Wąbrzeźno 14:54 - Kowalewo Pomorskie 15:08 • Toruń Główny 15:40 - Inowrocław 16:24 - Poznań Główny 18:16 - Leszno 19:15 - Wrocław Mikołajów 20:36 - Wrocław Główny 20:50 
w okresie, 23. Gru do 31. Sty
14:01 EX 53414 Kraków Główny 
Iława Główna 14:01 - Warszawa Wschodnia 16:54 - Dęblin 19:02 - Radom 19:48 - Skarżysko Kamienna 20:33 - Kielce 21:12 - Jędrzejów 21:45 - Kraków Główny 23:10 
w okresie, 22. Cze do 31. Sie 
14:32 P 61117 Suwałki 
Iława Główna 14:32 - Ostróda 14:53 - Stare Jabłonki 15:02 - Olsztyn Zach. 15:24 • Olsztyn Główny 15:30 - Czerwonka 16:03 - Korsze 16:32 - Kętrzyn 17:08 - Giżycko 17:38 - Suwałki 20:43 
codziennie 
14:39 60327 Malbork 
Iława Główna 14:39 - Iława Miasto 14:42 - Ząbrowo 14:48 - Redaki 14:54 • Susz 15:00 - Prabuty 15:08 - Gdakowo 15:32 - Mikołajki Pomorskie 15:36 - Mleczewo 15:44 - Malbork 16:01 
w okresie, sprawdź
14:45 70143 Olsztyn Główny 
Iława Główna 14:45 - Rudzienice Suskie 14:52 - Pikus 14:57 - Samborowo 15:02 • Ostróda 15:09 - Stare Jabłonki 15:19 - Biesal 15:25 - Unieszewo 15:32 - Naterki 15:37 - Olsztyn Główny 15:48 
codziennie, oprócz 24., 25. Gru, 23. Mar, 3. Maj 
14:48 30422 Jabłonowo Pomorskie 
Iława Główna 14:48 - Jamielnik 14:54 - Biskupiec Pomorski 15:02 - Lipinki 15:10 - Ostrowite k. Jabłon. 15:17 - Jabłonowo Pomorskie 15:30 
w okresie, sprawdź dni kursowania 
14:59 EX 4510 Gdynia Główna 
Iława Główna 14:59 - Malbork 15:44 - Tczew 16:01 - Gdańsk Główny 16:34 - Gdańsk Wrzeszcz 16:42 - Gdańsk Oliwa 16:47 - Sopot 16:53 - Gdynia Główna 17:06 
codziennie 
15:01 EX 5312 Kraków Główny 
Iława Główna 15:01 - Działdowo 15:40 - Warszawa Wschodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:00 - Kraków Główny 21:00 
codziennie, oprócz 24., 25. Gru, 23. Mar, 22. Cze do 31. Sie 
15:34 60228 Działdowo 
Iława Główna 15:34 - Smolniki 15:39 - Rakowice 15:45 - Zajączkowo Lubawskie 15:51 • Montowo 15:56 - Hartowiec 16:01 - Jeglia 16:05 - Rybno Pomorskie 16:09 - Tuczki 16:13 - Działdowo 16:34 
codziennie 
15:36 30124 Bydgoszcz Główna 
Iława Główna 15:36 - Jamielnik 15:42 - Biskupiec Pomorski 15:49 - Lipinki 15:57 • Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Solec Kujawski 18:09 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36 
w okresie, 26. Kwi do 5. Paź
15:36 30124 Bydgoszcz Główna 
Iława Główna 15:36 - Jamielnik 15:42 - Biskupiec Pomorski 15:49 - Lipinki 15:57 • Toruń Wschodni 17:26 - Toruń Miasto 17:30 - Toruń Główny 17:36 - Solec Kujawski 18:09 - Bydgoszcz Leśna 18:30 - Bydgoszcz Główna 18:36 
codziennie, oprócz 26. Kwi do 5. Paź 
15:40 7027 Olsztyn Główny 
Iława Główna 15:40 - Rudzienice Suskie 15:47 - Pikus 15:52 - Samborowo 15:57 • Ostróda 16:05 - Stare Jabłonki 16:15 - Biesal 16:22 - Unieszewo 16:29 - Naterki 16:34 - Olsztyn Główny 16:46 
codziennie 
15:51 EX 3512 Gdynia Główna 
Iława Główna 15:51 - Malbork 16:41 - Tczew 17:00 - Gdańsk Główny 17:33 - Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 - Gdynia Główna 18:04 
codziennie, oprócz 24., 25. Gru, 23. Mar, 21. Cze do 30. Sie   
15:51 EX 38414 Kołobrzeg 
Iława Główna 15:51 - Malbork 16:41 - Tczew 17:00 - Gdańsk Główny 17:33 • Gdańsk Wrzeszcz 17:41 - Gdańsk Oliwa 17:46 - Sopot 17:52 - Gdynia Główna 18:04 - Słupsk 19:35 - Kołobrzeg 21:25 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie
16:00 60339  Malbork 
Iława Główna 16:00 - Iława Miasto 16:03 - Ząbrowo 16:09 - Redaki 16:14 • Susz 16:20 - Prabuty 16:28 - Gdakowo 16:34 - Mikołajki Pomorskie 16:38 - Mleczewo 16:45 - Malbork 17:03 
codziennie 
16:01  EX 5410  Gliwice
Iława Główna 16:01 - Ciechanów 17:12 - Warszawa Wschodnia 18:45 - Warszawa Centralna 19:01 - Zawiercie 21:10 - Sosnowiec Główny 21:37 - Katowice 21:50 - Zabrze 22:14 - Gliwice 22:24 
codziennie 
16:59 IC 5300 Kraków Główny 
Iława Główna 16:59 - Warszawa Wschodnia 19:40 - Warszawa Centralna 19:56 - Kraków Główny 23:00 
codziennie 
17:18 30137 Olsztyn Główny 
Iława Główna 17:18 - Rudzienice Suskie 17:25 - Pikus 17:30 - Samborowo 17:35 • Ostróda 17:42 - Stare Jabłonki 17:52 - Biesal 17:58 - Unieszewo 18:05 - Naterki 18:10 - Olsztyn Główny 18:20 
codziennie
17:59  EX 3510 Gdynia Główna Osob. 
Iława Główna 17:59 - Malbork 18:43 - Tczew 19:00 - Gdańsk Główny 19:33 - Gdańsk Wrzeszcz 19:41 - Gdańsk Oliwa 19:46 - Sopot 19:52 - Gdynia Główna 20:04 
codziennie
17:59 IC 51400 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 17:59 - Warszawa Wschodnia 20:41 - Warszawa Centralna 20:50 - Warszawa Zachodnia 21:04 
w okresie, 21. Cze do 31. Sie 
18:18 P 65111 Olsztyn Główny 
Iława Główna 18:18 - Ostróda 18:39 - Stare Jabłonki 18:47 - Olsztyn Zach. 19:07 - Olsztyn Główny 19:13 
w okresie, 5. Sty do 13. Gru 2008; oprócz 23. Mar 
18:21 KM 51530 Warszawa Zachodnia
Iława Główna 18:21 - Działdowo 19:04 - Mława 19:18 - Ciechanów 19:40 • Nasielsk 20:08 - Nowy Dwór Mazowiecki 20:36 - Legionowo 20:51 - Warszawa Wschodnia 21:21 - Warszawa Centralna 21:30 - Warszawa Zachodnia 21:39 
w okresie, 7. Cze do 31. Sie; oprócz 9. do 13. Cze, 16. do 20. Cze 
18:24 60341 Malbork 
Iława Główna 18:24 - Iława Miasto 18:27 - Ząbrowo 18:33 - Redaki 18:39 • Susz 18:45 - Prabuty 18:53 - Gdakowo 18:59 - Mikołajki Pomorskie 19:03 - Mleczewo 19:10 - Malbork 19:46 
codziennie
18:25 P 30100 Toruń Główny 
Iława Główna 18:25 - Jabłonowo Pomorskie 18:57 - Wąbrzeźno 19:15 - Kowalewo Pomorskie 19:30 - Toruń Wschodni 19:50 - Toruń Miasto 19:54 - Toruń Główny 20:00 
w okresie, sprawdź
18:49 EX 1815 Kołobrzeg 
Iława Główna 18:49 - Malbork 19:34 - Tczew 19:54 - Gdańsk Główny 20:25 • Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 - Gdynia Główna 20:57 - Słupsk 22:18 - Kołobrzeg 23:48 
Po - Pt, Nd, oprócz 24., 25., 31. Gru, 23. Mar, 1., 22. Maj; także 1. Lis
18:49 EX 15415 Gdynia Główna 
Iława Główna 18:49 - Malbork 19:34 - Tczew 19:54 - Gdańsk Główny 20:25 - Gdańsk Wrzeszcz 20:33 - Gdańsk Oliwa 20:38 - Sopot 20:44 - Gdynia Główna 20:57 
So, oprócz 1. Lis; także 1., 22. Maj
19:01 IC 5100  Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 19:01 - Warszawa Wschodnia 21:43 - Warszawa Centralna 21:52 - Warszawa Zachodnia 22:00 
codziennie, oprócz 21. Cze do 31. Sie 
19:38 60230 Działdowo 
Iława Główna 19:38 - Smolniki 19:43 - Rakowice 19:49 - Zajączkowo Lubawskie 19:54 • Montowo 20:00 - Hartowiec 20:05 - Jeglia 20:08 - Rybno Pomorskie 20:12 - Tuczki 20:16 - Działdowo 20:38 
codziennie, 
19:46 P 65105 Olsztyn Główny 
Iława Główna 19:46 - Ostróda 20:08 - Stare Jabłonki 20:16 - Olsztyn Zach. 20:37 - Olsztyn Główny 20:43 
codziennie, oprócz 25., 31. Gru, 23. Mar
19:51 30126 Toruń Główny 
Iława Główna 19:51 - Jamielnik 19:57 - Biskupiec Pomorski 20:04 - Lipinki 20:12 • Jabłonowo Pomorskie 20:31 - Wąbrzeźno 20:50 - Kowalewo Pomorskie 21:05 - Toruń Wschodni 21:31 - Toruń Miasto 21:35 - Toruń Główny 21:41 
codziennie
20:11 TLK 5114 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 20:11 - Działdowo 20:52 - Mława 21:05 - Ciechanów 21:26 - Legionowo 22:33 - Warszawa Wschodnia 23:03 - Warszawa Centralna 23:13 - Warszawa Zachodnia 23:22 
Pt, oprócz 2., 23. Maj, 20. Cze do 29. Sie; także 30. Kwi, 21. Maj 
20:11 TLK81414 Warszawa Zachodnia 
Iława Główna 20:11 - Działdowo 20:52 - Mława 21:05 - Ciechanów 21:26 - Legionowo 22:33 - Warszawa Wschodnia 23:03 - Warszawa Centralna 23:13 - Warszawa Zachodnia 23:22 
w okresie, sprawdź
20:21 P 53512 Zakopane 
Iława Główna 20:21 - Ciechanów 21:32 - Warszawa Wschodnia 23:10 - Warszawa Centralna 23:24 • Kraków Główny 02:55 - Kraków Płaszów 03:10 - Sucha Beskidzka 04:39 - Chabówka 05:33 - Nowy Targ 06:21 - Zakopane 06:46 
w okresie, 21. Cze do 29. Sie 
20:33 70123 Gdynia Główna 
Iława Główna 20:33 - Iława Miasto 20:36 - Susz 20:51 - Prabuty 20:59 • Tczew 21:45 - Gdańsk Główny 22:15 - Gdańsk Wrzeszcz 22:22 - Gdańsk Oliwa 22:27 - Sopot 22:32 - Gdynia Główna 22:43 
w okresie, sprawdź
20:56 EX 45410 Gdynia Główna 
Iława Główna 20:56 - Prabuty 21:15 - Malbork 21:43 - Tczew 22:01 - Gdańsk Główny 22:31 - Gdańsk Wrzeszcz 22:39 - Gdańsk Oliwa 22:44 - Sopot 22:49 - Gdynia Główna 23:04 
Nd, oprócz 23. Mar; także 1. Sty, 24. Mar, 2., 23. Maj, 11. Lis 
20:59 TLK 2511 Gdynia Główna
Iława Główna 20:59 - Prabuty 21:19 - Malbork 21:44 - Tczew 22:01 - Gdańsk Główny 22:31 - Gdańsk Wrzeszcz 22:39 - Gdańsk Oliwa 22:44 - Sopot 22:49 - Gdynia Główna 23:04 
w okresie, sprawdź dni kursowania
21:03 TLK53702 Zakopane 
Iława Główna 21:03 - Działdowo 21:44 - Mława 21:58 - Ciechanów 22:21 • Warszawa Wschodnia 23:59 - Warszawa Centralna 00:15 - Katowice 04:08 - Kraków Główny 06:05 - Kraków Płaszów 06:23 - Zakopane 10:15 
codziennie, oprócz 24. Gru, 26. Sty, 23. Mar
21:18  7029 Olsztyn Główny 
Iława Główna 21:18 - Rudzienice Suskie 21:25 - Pikus 21:30 - Samborowo 21:35 • Ostróda 21:42 - Stare Jabłonki 21:52 - Biesal 21:58 - Unieszewo 22:05 - Naterki 22:10 - Olsztyn Główny 22:21 
codziennie 
21:26 TLK53706 Zakopane 
Iława Główna 21:26 - Działdowo 22:05 - Mława 22:19 - Ciechanów 22:39 • Legionowo 23:45 - Warszawa Wschodnia 00:14 - Warszawa Centralna 00:25 - Kraków Główny 03:45 - Kraków Płaszów 03:57 - Zakopane 07:41 
w okresie, 11. do 13. Sty, 18., 19. Sty, 8. Lut  
21:37 P 53500 Zakopane 
Iława Główna 21:37 - Działdowo 22:21 - Mława 22:38 - Ciechanów 23:00 • Warszawa Wschodnia 00:40 - Warszawa Centralna 00:50 - Warszawa Zachodnia 00:59 - Kraków Główny 04:24 - Kraków Płaszów 04:38 - Zakopane 08:22 
w okresie, sprawdź 
21:49 IC 3502 Gdynia Główna 
Iława Główna 21:49 - Malbork 22:33 - Tczew 22:51 - Gdańsk Główny 23:19 - Gdańsk Wrzeszcz 23:27 - Gdańsk Oliwa 23:32 - Sopot 23:37 - Gdynia Główna 23:52 
codziennie
22:35 30424 Jabłonowo Pomorskie 
Iława Główna 22:35 - Jamielnik 22:41 - Biskupiec Pomorski 22:48 - Lipinki 22:56 - Ostrowite k. Jabłon. 23:04 - Jabłonowo Pomorskie 23:16 
codziennie 
23:58  P 56500  Wrocław Główny 
Iława Główna 23:58 - Jabłonowo Pomorskie 00:36 - Toruń Wschodni 01:27 - Toruń Miasto 01:31 • Toruń Główny 01:39 - Aleksandrów Kujawski 02:10 - Kutno 03:11 - Łódź Kaliska 05:12 - Wrocław Mikołajów 09:30 - Wrocław Główny 09:41 
w okresie, 21. Cze do 30. Sie

www.nowemiasto.com.pl

 

Informacja PKP w Iławie ?

do góry