Nowe Miasto Lubawskie
27-11-2014
TI » Pogoda Najnnowsze RSS Feed

Pogoda
Satelitarny obraz aktualnej pogody

 

 

 

reklama
Popularne w tym tygodniu

Artykuł miesiąca
Z dużą nadzieją i zapałem - 2,351
reklama  • Sukcesy za miedzą
  • W Wiejskim Domu Kultury w Łąkorzu odbył się I Festiwal Piosenki Patriotycznej. Wzięło w nim udział 9 zespołów, w tym chór Harmonia działający przy Miejskim...Więcej »
Karolak w Mszanowie
Kliknij by powiększyć
Dnia 30 listopada 2014r. w świetlicy w Mszanowie wystąpi znany z seriali rodzinka.pl czy 39 i pół Tomasz Karolak wraz z zespołem "Pączki w tłuszczu". Koncert, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Ziemia Nowomiejska, rozpocznie się o godzinie 21:00. Cena biletu to 30zł. Bilety do nabycia przed koncertem.

(25.11.2014 gp fot.nadesłane)

WalutyWyróżniona przez marszałka
Kliknij by powiększyć
Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego zorganizował XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Grafiki Komputerowej "Z rodziną w przyszłość".

Oliwia od kilku lat uczęszcza do koła plastycznego w MCK, prowadzonego przez Panią Annę Pestkę - Górską. Nagrodami za zdobyty tytuł były dyplom i piękny upominek w postaci książki, a co ważne - przekazał je Pan Jacek Protas - Marszałek naszego województwa. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać Państwu, iż Oliwia Tucholska została laureatką tegoż konkursu! Gratulujemy!

(20.11.2014 mck fot.nadesłane)