Nowe Miasto Lubawskie
31-10-2014
TI » Pogoda Najnnowsze RSS Feed

Pogoda
Satelitarny obraz aktualnej pogody

 

 

 

reklama
Popularne w tym tygodniu

Artykuł miesiąca
Donos wójta - 4,474

reklama  • Bratiańskie biegania
  • W minioną niedzielę, 19 października, na Orliku w Bratianie zapoczątkowano cykl spotkań, których celem jest wspólne bieganie.

    Na boisku...Więcej »

  • Złodziej z miasta
  • Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 44 - letniemu mieszkańcowi Nowego Miasta, który na przestrzeni ostatnich dwóch lat okradał domki letniskowe i...Więcej »


WalutyKomunikat
Kliknij by powiększyć
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Tomasz Rafalski informuje.

W związku z możliwością pozyskania środków z Rezerwy Ministra Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim informuje o możliwości składania wniosków podmiotów o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanej osoby bezrobotnej. Maksymalna kwota o jaką można się ubiegać wynosi 22 000,00 zł na jedno stanowisko pracy. Na refundowane stanowiska pracy kierowane będą osoby bezrobotne w wieku od 30 do 50 lat.

Nabór wniosków będzie trwał w dniach 3 - 4 listopad 2014r. Wnioski należy składać  w  sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy - pok. 308, III piętro. Przed złożeniem wnioski nie będą podlegały sprawdzaniu pod względem formalnym.

Data wpływu wniosku jest rozumiana jako termin dostarczenia wniosku i jego załączników do Powiatowego Urzędu Pracy w wyznaczonym terminie. Regulamin refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz form zabezpieczenia zwrotu otrzymanych środków i formularze dostępne są na stronie internetowej www.pupnowemiastolubawskie.pl oraz w informacji Urzędu na II piętrze.     

(31.10.2014 gp)